Πρόχειρος μειοδοτικός διαγωνισμός για την ανάδειξη αναδόχου της παροχής υπηρεσιών με τίτλο «Διαχείριση των Επικίνδυνων Ιατρικών Αποβλήτων του Α.Π.Θ.»

Το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης, προκηρύσσει πρόχειρο μειοδοτικό διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου της παροχής υπηρεσιών με τίτλο «Διαχείριση των Επικίνδυνων Ιατρικών Αποβλήτων του Α.Π.Θ.» Η ανωτέρω παροχή υπηρεσιών χρηματοδοτείται από τις πιστώσεις με Κ.Α.Ε. 0863 του Τ.Π. και έχει προϋπολογισμό 48.000,00 € μαζί με το Φ.Π.Α.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να πάρουν πληροφορίες και έντυπα για την υποβολή προσφοράς στο διαγωνισμό από τη Γραμματεία της Γενικής Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών και Μηχανοργάνωσης του Α.Π.Θ. (κτίριο Διοίκησης «Κ. Καραθεοδωρή», 8ος όροφος) τις εργάσιμες ημέρες και ώρες από 10.00π.μ.-13.00μ.μ. καθώς επίσης και από την ιστοσελίδα του ΑΠΘ www.auth.gr  (Τηλέφωνα: Πληροφοριών 2310-996819, Τεχνικών Πληροφοριών Α. Ντόμπρος 2310-991133).

Ο κάθε διαγωνιζόμενος οφείλει να καταθέσει την προσφορά του για το διαγωνισμό σε κλειστό φάκελο, με αίτηση, στο Γενικό Πρωτόκολλο του Α.Π.Θ. (1ος όροφος κτιρίου Διοίκησης «Κ. Καραθεοδωρή», Τ.Κ. 54124) μέχρι τις 23-07-2012 και ώρα 13:00. Μετά την παρέλευση της ως άνω προθεσμίας, οι φάκελοι που υποβάλλονται θεωρούνται εκπρόθεσμοι και θα επιστρέφονται.

Ο διαγωνισμός και η αποσφράγιση των προσφορών θα γίνει από Επιτροπή στις 24-07-2012 ημέρα Τρίτη και ώρα 10:00 π.μ. στο Γραφείο Δημοπρασιών στο υπόγειο του κτιρίου Διοίκησης  «Κ. Καραθεοδωρή» στην Πανεπιστημιούπολη.